Gravo
AKTUALNOŚCI
NASZA OFERTA
CZĘŚCI ZAMIENNE
KONTAKT I LOKALIZACJA
 ENGLISH
GRAVO Sp. z o.o.
81-061 Gdynia, ul. Hutnicza 36
tel.: 058 664 10 15
biuro: 512 418 317
sprzedaż: 509 920 404
e-mail: biuro@gravo.com.pl
e-mail: handlowy@gravo.com.pl
gg: 68618734
  • Sprzedaż i serwis nowych i używanych wózków widłowych
  • Montaż instalacji gazowych
  • Sprzedaż części zamiennych i ogumienia
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Baterie trakcyjne

WÓZKI

WIDŁOWE

Części zamienne do wózków widłowych - pomorskie

Województwo pomorskie jest miejscem, w którym znajduję się ogromna liczba firm i przedsiębiorstw. To bardzo ważne, aby zapewnić im dostęp do jak najlepszego sprzętu i części do wózków widłowych. Zdajemy sobie sprawę, że sprawność wózka widłowego jest bardzo ważnym aspektem w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Jeśli Twój sprzęt jednak Cię zawiedzie, a zależy ci na znalezieniu oryginalnych części do wózków widłowych koniecznie skorzystaj z pomocy firmy Gravo.

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów. Posiadamy bardzo bogatą ofertę części zamiennych do wózków widłowych każdej marki. Na terenie naszej firmy mieści się magazyn, w którym znajdzie się każda z potrzebnych części do wózków widłowych. W krótkim czasie jesteśmy w stanie zrealizować wszelakie zamówienia i naprawy. Co istotne, oferujemy także pomoc w diagnostyce i wybór jak najkorzystniejszej oferty. Wszystko to z myślą o naszym kliencie. Wykwalifikowana obsługa pomoże Ci wybrać potrzebną część, a także sprawnie ją wymienić.

części zamienne

Nasza oferta zawiera również ogumienie pneumatyczne i superelastyczne. Baterie trakcyjne, akumulatory, łańcuchy, widły. Ponadto oferujemy sprzedaż osprzętu: chwytaki, obrotnice, przesuwy boczne, pozycjonery.

Nie trać czasu na szukanie rozwiązań, zadzwoń 58/664-10-15 z nami wszystko się poukłada!!!

opony do wózków widłowych

© 2007 Infocity